Категорія - Робітники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Машиніст вантажного причалу 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, призначення і правила експлуатації вантажних причалів, що обслуговуються; правила піднімання, переміщення і кріплення вантажів; правила усунення дрібних несправностей у роботі механізмів, що обслуговуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує з пульта механізованими вантажними причалами із навантаженням контейнерів на літаки і розвантаженням їх із літаків різних типів. Керує роботою платформ і конвеєрними лініями подавання контейнерів на вантажний склад. Доставляє контейнери до крана контейнеровоза на складі. Перевіряє та усуває дрібні несправності в роботі механізмів, що обслуговуються.