Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Набивальник трубчастих електронагрівачів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією набивальника трубчастих електронагрівачів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та кінематичні схеми наповнювальних машин різних типів; правила перевірки електричної міцності ізоляції наповнених електронагрівачів; правила налагодження механізмів та вузлів машини; правила регулювання ступеня вібрації електронагрівачів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Набиває трубчасті електронагрівачі периклазом або іншими аналогічними наповнювачами на наповнювальній машині, яка має понад 5 шпинделів. Перевіряє електричну міцність ізоляції наповнених електронагрівачів. Регулює ступінь вібрації трубчастих електронагрівачів. Вставляє та налагоджує механізми та вузли машини.