Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Закупорювач медичної продукції 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією закупорювача медичної продукції 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: вимоги до продукції, що надходять на закачування; правила обслуговування і регулювання закатного напівавтомату; правила завантаження напівавтомата та вивантаження продукції; види і причини браку закачування, міри його попередження та усунення; правила роботи в стерильній зоні; правила роботи з бактерицидними (кварцовими) лампами; правила роботи з дезінфікуючими засобами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Закатує на напівавтоматах алюмінієві ковпачки, що накривають флакони з розфасованими медикаментами, вітамінами, голки на шприц-тюбиках та іншу продукцію, яка підлягає закачуванню. Доставляє на візках флакони, алюмінієві ковпачки в листах з нержавіючої сталі та пробки у касетах до напівавтоматів або автоматів. У процесі роботи на напівавтоматах у стерильних умовах: виставляє пусті флакони з листа на подавальний транспортер, закупорює гумовими пробками флакони з розфасованими медикаментами вручну, накриває флакони алюмінієвими ковпачками вручну, автоматично закатує алюмінієві ковпачки, знімає флакони з видавального транспортера та установлює їх у листи з нержавіючої сталі, вивантажує листи з розфасованою продукцією в нестерильну зону. Обслуговує закатний напівавтомат. У процесі роботи на автоматі в стерильних умовах виставляє флакони на нагромаджувальний стіл; обслуговує вузол автоматичного закупорювання флаконів з розфасованими медикаментами гумовими пробками, вузол подачі та прикривання алюмінієвими ковпачками з візуальним перегляданням і відбракуванням некондиційних, вузол закачування алюмінієвих ковпачків; знімає закупорені флакони з видавального транспортера. Вивантажує пусту тару з-під флаконів, ковпачків і пробок у нестерильну зону. Обробляє приміщення, обладнання, інвентар дезінфікуючими розчинами. Заповнює маршрутні листи.