Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Гранулювальник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну послідовність операцій при механізованій грануляції різних препаратів; заданий склад, густину, яка вимагається, та вологість маси для грануляції; будову та принцип роботи грануляційної машини та сушарок; температурний режим сушіння гранул різних препаратів; фізичні і хімічні властивості препаратів, які гранулюються; вимоги до них.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде окремі операції механізованого процесу грануляції напівфабрикатів для різних препаратів медичного призначення під керівництвом гранулювальника більш високої кваліфікації. Готує маси грануляції; відважує матеріали відповідно до заданих рецептів, перемішує та доводить суміш до густини, яка вимагається. Пропускає маси через грануляційну машину. Витримує задані розміри гранул. Завантажує гранули у сушильний пристрій, підсушує гранули до певної вологості. Чистить грануляційну машину. Готує обладнання до ремонту.