Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Дозувальник медичних препаратів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією дозувальника медичних препаратів 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення та особливості капсульних препаратів, які дозуються; технологічний процес виготовлення капсульної лікарської форми, будову та принцип роботи інкапсуляційних машин різних конструкцій, призначення та властивості капсульних препаратів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Дозує сухі препарати у виробництві галенових, вітамінних або фармацевтичних препаратів у капсульні лікарські форми на інкапсуляційних машинах. Виготовляє капсульні лікарські форми. Завантажує гранульовані або порошковидні суміші та капсульні оболонки до відповідних бункерів. Вивантажує готові капсули в тару. Відбирає проби, веде візуальний контроль якості капсул та періодичний контроль дозування. Налагоджує та обслуговує інкапсуляційні машини різних конструкцій. Упорядковує, чистить сегменти, фільтри, датчики автоматизації. Готує машину до роботи, настроює дозуючі пристрої на вагу маси капсул. Готує обладнання до ремонту, приймає з ремонту. Веде технічну та технологічну документацію.