Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Запаювальник ампул 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: прийоми регулювання обладнання, яке застосовується для запаювання ампул; правила користування газом; способи перевірки герметичності запаювання; правила роботи в стерильних умовах; властивості препаратів, які наповнюють ампули.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить запаювання ампул (наповнених медикаментами або вітамінами) вручну на газових або гасових пальниках, на напівавтоматах або автоматах з дотриманням правил стерильності. Регулює полум'я пальників, швидкість руху транспортерної стрічки та рівномірність надходження ампул. Веде підготовку гребінок вакуумного апарату при вакуумному запаюванні та забезпечує повне відкачування повітря. Стежить за роботою обладнання під час запаювання ампул на автоматах або напівавтоматах. Під час запаювання капсул - веде процес запаювання капсул різних розмірів відповідно до заданих режимів, перевіряє герметичність запаювання.