Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Апаратник приготування стерильних розчинів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес виготовлення стерильних або ін'єкційних розчинів, готових лікарських засобів; будову обладнання, яке застосовується; умови стерильних робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує окремі операції з приготування стерильних розчинів. Готує сировину та напівпродукти для приготування розчинів. Подає в апарати розчинник. Складає розчини відповідно до заданих рецептів. Передає розчини на подальше оброблення. Стерильно або напівстерильно фільтрує, стерилізує та проводить інші супровідні процеси під керівництвом апаратника більш високої кваліфікації. Готує обладнання до ремонту.