Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Наповнювач ампул 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією наповнювача ампул 1 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес наповнення ампул на напівавтоматі; правила наповнення ампул розчинами медичного або ветеринарного призначення; умови стерильної або асептичної роботи обладнання, яке обслуговується; правила перевірки наповнення ампул; правила точності наповнення ампул; призначення, фізичні та хімічні властивості розчинів, які наповнюють ампули.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить наповнення на напівавтоматі ампул великої ємкості - 10 мл та вище розчинами медикаментів, бактерійних і вірусних препаратів, вітамінів та інших препаратів у стерильних або асептичних умовах. Завантажує та вивантажує касети з ампулами. Перевіряє систематично точність наповнення. Забезпечує потрібний ступінь розрідження у напівавтоматах та рівень розчину за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Координує роботу наповнювачів ампул нижчої кваліфікації. Обслуговує обладнання. Веде технічну документацію.

Приклади робіт
Ампулювання розчинів на автоматичній лінії типу АП-25М - обслуговування секції автоматичного наповнення ампул з систематичною перевіркою роботи всіх секцій лінії та у разі потреби її підналагодження.