Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Мийник посуду й ампул 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Підготовка безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією мийника посуду і ампул 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи мийного обладнання, автоматів і напівавтоматів; схему комунікацій та арматури на дільниці, яка обслуговується; режим і прийом миття посуду різної форми, кольору та призначення; вимоги до чистоти промитого посуду й ампул; склад розчинів для миття та способи їх виготовлення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує, налагоджує та регулює мийні машини різних систем, допоміжне обладнання (збірники, вимірники, перегінні апарати для дистильованої води, генератори тощо), комунікації на дільниці, яка обслуговується. Підвозить на візку чисту тару КАМФ з нержавіючої сталі. Завантажує флакони (баночки) на нагромаджувальний стіл. Стежить за правильністю розбирання та укладання посуду у мийні машини та ванни. Виготовляє розчини хімікатів для миття. Веде процес миття згідно з технологічними інструкціями. Знімає та установлює вимиті флакони (баночки) у чисту тару. Перевіряє візуально чистоту посуду. Проводить генеральне чищення обладнання після оброблення системи лугом при митті баночок у мийній машині. Завантажує баночки у ванну. Миє баночки на обертових йоржах. Обполіскує на форсунках. Установлює на листи. Веде облікову документацію. Координує роботу мийників посуду й ампул нижчої кваліфікації. Готує обладнання до ремонту, приймає з ремонту.