Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Мийник посуду й ампул 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: послідовність операцій та прийоми промивання скляного посуду; склад лужних та кислотних розчинів для замочування посуду; температурний режим сушіння; вимоги до якості промивання посуду.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розкладає скляний посуд. Укладає крупний посуд у штабеля. Проводить попереднє замочування посуду у ванні різними хімікатами. Промиває посуд вручну йоржами. Обполіскує посуд, установлює його в лотки, листи, ящики, корзини та завантажує в сушарки. Стежить за режимом сушіння. Вивантажує посуд з сушарок. Промиває ампули та флакони з медикаментами під душем та протирає їх рушником. Укладає наповнені ампули і флакони у касети та лотки.

Приклади робіт
Ампули і флакони 3 розчинами або іншими медикаментами - промивання під душем з протиранням. Скляний посуд і ампули для бактерійних препаратів - миття вручну. Скляна тара для медикаментів - миття вручну.