Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Наповнювач ампул 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: прийоми розкривання ампул; фізичні та хімічні властивості розчинів, які відсмоктуються, правила поводження з ними.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить роботи з розкривання наповнених ампул, які мають неповну герметичність, бій капілярів та інші дефекти, і установлює їх у касети. Відсмоктує розчини з ампул у вакуум-апараті. Передає розчини на регенерацію. Веде облік продукції, яка направлена на регенерацію.