Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Наповнювач ампул 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією наповнювача ампул 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип роботи вакуум-апарата; правила регулювання і режиму його роботи; технічні вимоги до наповнення ампул; призначення, фізичні та хімічні властивості розчинів для наповнення ампул; прийоми роботи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить наповнення ампул розчинами медикаментів, вітамінів, бактерійних, вірусних, ендокринних препаратів у вакуум-апаратах у стерильних або асептичних умовах. Готує до роботи вакуум-апарати, промиває, змінює фільтри, чистить лійки, завантажує ампули. Регулює відсмоктування та подавання повітря у вакуумнаповнювач. Стежить за показаннями вакуумметра та точністю наповнення ампул. Промиває капіляри гарячою дистильованою водою. Заповнює завантажувальні листи.