Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Оброблювач дроту 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оброблювача дроту 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес миття дроту на напівавтоматах або в спеціальних камерах; вимоги до якості промитих дротів; будову та принцип роботи обладнання; прийоми роботи в процесі миття дротів на напівавтоматах або в спеціальних мийних камерах.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Миє дроти у виробництві ампул на напівавтоматах або в спеціальних камерах для миття. Заповнює камеру для миття послідовно водопровідною та знесоленою (іонітовою) водою за допомогою відцентрових насосів. Нагріває камери до 100 градусів через теплообмінник. Веде процес кип'ятіння та барботажу дротів у камерах. Пускає і зупиняє напівавтомати. Проводить регулювання процесу миття на напівавтоматах, душування дротів у ваннах. Сушить у спеціальних сушильних шафах. Переглядає дроти на рефлекторній лампі для визначення якості оброблення. Заповнює маршрутні листи.