Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Віварник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією віварника 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: інструкцію щодо догляду за дрібними тваринами і птахами, які досліджуються; затверджений режим і раціон харчування тварин; вимоги до стану приміщень для утримання тварин.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Доглядає за дрібними тваринами (кроликами, морськими свинками, мишами) і птахами, які досліджуються у виробництві антибіотиків та інших препаратів біосинтезу, сироваток та інших. Чистить клітки і прибирає секції віварію, які обслуговуються. Готує корми згідно з заданими раціонами для імунізованих тварин. Годує тварин відповідно до заданого режиму харчування. Стежить за станом тварин, які обслуговуються, надає допомогу захворівшим тваринам відповідно до вимог чинних інструкцій. Приймає і комплектує групи за статтю, віком і розвитком тварин, які знов надійшли з інших господарств. Знімає шкурки з забитих тварин. Обробляє шкурки; знежирює, сушить тощо. Пакує шкурки і відправляє їх. Веде звітну документацію. Бере участь у проведенні дезінфекції, дезінсекції і дератизації приміщень та обладнання.