Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Віварник 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: інструкцію щодо догляду за дрібними тваринами та птахами, які досліджуються; затверджений режими та раціон харчування тварин.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує операційне поле для хвостових крововзять (стриже щетину, миє і дезінфікує хвости). Чистить клітки і прибирає секції віварію, які обслуговуються. Годує тварин відповідно до заданого режиму харчування.