Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Контролер продукції медичного призначення 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією контролера продукції медичного призначення 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: чинні інструкції щодо контролю якості в технологічному процесі виробництва різних видів продукції медичного призначення; технічні вимоги до медичної та ветеринарної продукції, тари, яка переглядається; правила візуального перегляду тари для різних медикаментів та вітамінів, різних видів готової продукції; види дефектів тари, яка підлягає відбракуванню; види і причини браку; способи та прийоми контролю.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Переглядає розфасовані медикаменти, бактерійні і ендокринні препарати, тару та іншу продукцію медичного призначення, а також проводить контроль якості в технологічному процесі виробництва штучних зубів до подання технічного контролю. Візуально визначає за зовнішніми ознаками - колір, структуру, запах, форми, наявність сторонніх включень, відповідність тари і пакувального матеріалу технічним вимогам. Обліковує забраковану продукцію за видами дефектів. Веде облікову документацію. Заповнює маршрутні листи.