Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Комплектувальник напівфабрикатів медичних виробів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією комплектувальника напівфабрикатів медичних виробів 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: анатомічні форми, види, забарвлення та номери зубів; технологічний процес оброблення штучних зубів; прийоми роботи при комплектуванні "гарнітурів".

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить комплектування штучних зубів у "гарнітури" за формою, розмірами та забарвленням. Передає "гарнітури" зубів на монтування. Перевіряє якість зубів. Заповнює маршрутні листи.