Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Калібрувальник виробів лікувального призначення 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: прийоми калібрування; вимоги до якості матеріалів, медичних або ветеринарних виробів і напівфабрикатів; будову та принцип роботи машин, які обслуговуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить калібрування на машинах напівфабрикатів і виробів лікувального (медичного або ветеринарного) призначення відповідно до вимог технічних умов або калібрування ампул вручну за діаметром і перевіряє правильність форми та точність їх розмірів за допомогою різних калібрів і вимірювальних інструментів. Налагоджує, пускає і зупиняє калібрувальні машини. Підносить та укладає на машини матеріали, які калібруються, медичні вироби і напівфабрикати. Передає калібрувальні вироби на подальше оброблення. Заповнює маршрутні листи.