Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Апаратник виробництва ферментів та плазмозамінних препаратів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес виробництва ферментних, порошкоподібних та плазмозамінних препаратів; фізичні та хімічні властивості сировини, напівпродуктів та готової продукції; будову обладнання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде окремі операції технологічного процесу виробництва ферментів та плазмозамінних препаратів під керівництвом апаратника більш високої кваліфікації. Веде процес термостатування, нейтралізації, центрифугування для розділення на фракції продуктів гідролізу. Відбирає проби. Приймає та готує сировину. Пускає та зупиняє обладнання. У разі потреби за умовами організації виробництва розфасовує готовий продукт у банки, приклеює етикетки, здає на склад. Веде записи у виробничому журналі.