Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Препаратор виробництва біосинтетичних лікувальних засобів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією препаратора виробництва біосинтетичних лікувальних засобів 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила утримання термостатів, боксів та лабораторного посуду; способи монтажу виробничого посуду; прийоми оброблення тварин та ембріонів для випробувань; умови стерильної роботи; правила утримання тварин, боксів та виробничих приміщень.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує окремі операції у виробництві антибіотиків, кровозамінників та інших препаратів біосинтезу. Готує до роботи бокси і термостати, виконує монтаж виробничого посуду. Бере участь у приготуванні посівного матеріалу для біосинтезу. Обробляє тварин та ембріони для випробувань. Готує сировину, матеріали, напівпродукти, живильні середовища і посуд.