Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Оброблювач дроту 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оброблювача дроту 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову потоково-автоматизованої лінії і взаємозв'язок обладнання в автоматичній лінії; технологічний режим і параметри процесів миття та сушіння дротів; вимоги до чистоти дротів; правила запобігання та усунення неполадок у роботі потокової лінії; правила користування пультом керування та контрольно-вимірювальними приладами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує потоково-автоматизовану лінію миття та сушіння дротів. Перевіряє справність та готує до роботи. Завантажує дроти в підйомно-транспортний пристрій. Регулює процес миття та сушіння дротів з пульта дистанційного керування. Усуває неполадки у роботі потоково-автоматизованої лінії. Веде облікову документацію.