Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Препаратор виробництва склоподібного тіла 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: анатомічну будову органів тварин, які оброблюються; властивості напівпродуктів; правила користування ножами та прийоми правлення їх; параметри термічного оброблення сировини.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде термічне оброблення сировини в процесі отримання склоподібного тіла; промиває органи з використанням дезрозчинів, вилучає скловидну рідину, веде термічне оброблення, вивантажує, охолоджує, заливає напівпродукт та передає його на подальше оброблення. Регулює температурний режим процесу. Веде записи у виробничому журналі. Готує дезрозчини та інструменти до роботи. Править ніж.