Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Препаратор виробництва біосинтетичних лікувальних засобів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: умови стерильної роботи і правила оброблення лабораторного посуду, інструментів і пристроїв; призначення препаратів, які виробляються, а також вимог до них; прийоми роботи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує до роботи лабораторний посуд, інструменти та різні пристрої. Виготовляє ватно-марлеві пробки. Проводить підсобні роботи в процесі варіння середовищ, посіві культур і розтині тварин. Дезінфікує та стерильно прибирає приміщення.