Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Різальник напівфабрикатів виробів медичного призначення 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією різальника напівфабрикатів виробів медичного призначення 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: прийоми різання напівфабрикатів медичних виробів; будову, принцип роботи, правила налагодження і регулювання різальних машин різних систем; прийоми заміни і заточування ножів, установлення упорних пристроїв; вимоги до якості різання; призначення матеріалів, які підлягають різанню, їх властивості і вимоги до них.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить механізоване різання напівфабрикатів бинтів, ватно-марлевих подушок, смуг, стрічок та інших виробів медичного призначення відповідно да заданих розмірів на різальних машинах різних систем, налагоджує, перевіряє справність, чистить і змазує машини. Заточує ножі. Установлює і регулює упорні пристрої. Веде обрізування торцевих кінців бинтів. Візуально стежить за точністю і якістю різання. Готує матеріали. Сортує розрізані напівфабрикати за розмірами. Укладає в тару та відбраковує напівфабрикати, які мають дефекти. Веде облікову документацію.