Категорія - Фахівці |  Галузь - Соціальні послуги
Інструкція для посади "Фахівець із забезпечення стаціонарних установ соціального обслуговування", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 80. Соціальні послуги. (Із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства праці та соціальної політики N 274 від 24.07.2006 р.)", що затверджен наказом Міністерства праці та соціальної політики України 14.10.2005 р., N324.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: Конституцію України; акти законодавства, регламентуючі, інструктивні та методичні документи, що стосуються діяльності органів соціального захисту; Кодекс законів про працю; профілюючі дисципліни (залежно від функцій галузі, з якою пов'язана відповідна діяльність); основи діловодства; державну мову; правила експлуатації комп'ютерної, обчислювальної та організаційної техніки; правила охорони праці та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організовує роботу та здійснює контроль за медичним обслуговуванням, харчуванням громадян, які перебувають у стаціонарних установах. Готує проекти постанов, наказів з питань забезпечення ліками та харчування громадян, які перебувають у стаціонарних установах і підтримує зв'язок із зазначених питань з іншими міністерствами та іншими органами виконавчої влади та профспілками. Надає необхідну методичну та організаційну допомогу на місцях у впровадженні різних форм медичного обслуговування громадян, які перебувають у будинках-інтернатах. Здійснює аналіз медичного обслуговування громадян, які перебувають у стаціонарних установах, розробляє форми обліку та звітності з цих питань і обґрунтовує розміри асигнувань на зазначені цілі. Готує довідкові матеріали з питань забезпечення ліками та харчування стаціонарних установ керівництву. Веде особистий прийом громадян з питань, що входять до його компетенції. Бере участь в інформаційно-роз'яснювальній роботі через засоби масової інформації.