Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Контролер емалевого покриття 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технічні вимоги та Державні стандарти на приймання і методи технічного контролю та випробування простих і середньої складності виробів; номенклатуру та призначення виробів, які випускає; класифікацію і види браку; будову простих та середньої складності контрольно-вимірювальних приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Контролює та приймає прості та середньої складності вироби, покриті емаллю, після їх випалу відповідно до затверджених технічних умов і Державного стандарту. Перевіряє наявність відколів, хвилястості, волосяних тріщин, отворів, пузирів, термостійкості, рівномірності, товщини емалевого покриття і міцності його зчеплення з металом. Визначає сортність та маркування прийнятих виробів. Оформляє наряди, повідомлення і акти про забраковані вироби.

Приклади робіт
Контроль і приймання: деталі холодильників; мішалки; піддони; плити газові; посуд; раковини; труби суднових трубопроводів забортної води та інших агресивних середовищ; трубки термометрів; умивальники; унітази; чаші клозетні.