Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Налагоджувальник устаткування металевого покриття та фарбування 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією налагоджувальника устаткування металевого покриття та фарбування 5 розряду -не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію, кінематичні схеми автоматичних ліній; прийоми і порядок пуску, способи налагодження, ремонту і монтажу устаткування ліній і установок; конструкцію універсальних і спеціальних пристроїв і оснастки; взаємодію механізмів автоматичної лінії в процесі роботи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує автоматичні лінії: гальванічні, травлення та фосфатування, лакування, фарбувально-сушильні і металізації для покривання і фарбування деталей і виробів. Забезпечує безперебійну роботу автоматичних ліній. Розбирає, регулює і складає особливо складні вузли і пристрої систем керування лінії. Налагоджує установки плазмового, детонаційного та високоякісного напилення. Налагоджує та регулює маніпулятори (роботи) з програмним керуванням.