Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Лудильник (оцинковувач) електролітичним методом 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією лудильника (оцинковувача) електролітичним методом 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію, кінематичні та електричні схеми високошвидкісних агрегатів безперервного електролітичного лудіння та агрегатів для електрохіміко-термічного оброблення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес електролітичного лудіння жерсті в рулонах або електролітичного оцинкування труб на безперервних високошвидкісних агрегатах, в тому числі установках електрохіміко-термічного оброблення жерсті або труб, покривання і розбирання металу відповідно до технологічних і виробничих інструкцій. Установлює швидкісний та технологічний режим роботи агрегату залежно від потрібної товщини покриття, якості поверхні штаби, стану електролітів, замовлень на рулонну або листову продукцію. Регулює силу струму, який надходить у ванни.