Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Моторист з прибирання устаткування електростанцій II група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи засобів механізованого прибирання; розташування устаткування і правила його прибирання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Прибирає зовнішні поверхні устаткування, розташованого в виробничих приміщеннях електростанцій, за допомогою пиловологоприбиральних машин, застосування гідрозмиву тощо. Здійснює технічне обслуговування і опресування засобів механізованого прибирання.