Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Мийник-сушильник металу 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією мийника-сушильника металу 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії чистильно-мийних агрегатів безперервної дії, які складаються з трьох та більше ліній; склад та властивості хімікатів, які застосовуються в процесі миття та чищення металу; правила настроювання чистильно-мийного агрегату.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить процес миття, сушіння та чищення листового і рулонного металу на чистильно-мийних агрегатах безперервної дії, які складаються з трьох та більше ліній. Стежить за рівнем та концентрацією розчину у ваннах, регулює інтенсивність подавання розчинів у колектори, температуру розчину, ступінь змочування штаби розчинами та водою. Перевіряє чистоту промитого металу. Настроює чистильно-мийний агрегат.