Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Мийник-сушильник металу 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основні відомості про будову мийно-сушильної машини; сортамент листів; правила підготовки поверхні листів та рулонів жерсті до сушіння; процес сушіння деталей, виробів та жерсті після лакування і фарбування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Подає метал у мийно-сушильну машину, прибирає листи від машини та укладає їх у стопи. Стежить за рівнем та температурою розчину у ванні. Сушить деталі, вироби, метал, жерсть та труби після травлення, лакування і фарбування у спеціальних камерних печах. Стежить за температурним режимом сушильної печі за приладами. Одержує у коморі хімікати та засипає їх у ванну. Бере участь у ремонті устаткування, яке обслуговує.