Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Мийник-сушильник металу 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією мийника-сушильника металу 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії мийно-сушильної машини; процес миття та сушіння металу; вимоги до промитого та очищеного металу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить процес миття та сушіння металу в листах і рулонах на мийно-сушильних машинах та агрегатах безперервної дії. Заправляє штабу на моталку при рулонному способі миття та сушіння металу. Стежить за намотуванням рулонів та поправляє витки рулону на барабані. Керує механізмами підіймання стола, листоукладачем, розмотувачем та моталками. Відсортовує неякісного травлення листи та укладає їх у стопи за видами дефектів.