* *

 Категорія - Фахівці |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Диспетчер пункту передпольотного інформаційного обслуговування", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр) та спеціальна підготовка. Стаж роботи в цивільній авіації - не менше 2 років. Володіння англійською мовою.

Знає та застосовує у діяльності: Повітряний кодекс України; Положення про використання повітряного простору України, стандарти і рекомендовану практику ІКАО (Додаток 15, DOC 8126-AN/872); нормативно-правові документи Державного департаменту авіаційного транспорту; положення про відділ передпольотного інформаційного обслуговування в аеропорту; повідомлення, опубліковані в документах аеронавігаційної інформації, інструкції з виконання польотів у районі аеродрому; правила експлуатації персонального комп'ютера.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує вимоги внутрішнього трудового розпорядку. Експлуатує зв'язкове, комп'ютерне та інше обладнання, встановлене у відділі. Проводить багатоступінчасту перевірку достовірності аеронавігаційної інформації. Приділяє увагу характеру змін аеронавігаційної інформації та своєчасному введенню її до бази аеронавігаційних даних і забезпечує процес оперативної обробки. Підготовляє бюлетені передпольотної інформації, вносить зміни в документи, забезпечує ведення контрольних екземплярів, які знаходяться на обліку у відділі. Веде облік документів аеронавігаційної інформації, поправок, доповнень та змін. Надає передпольотний інструктаж екіпажам повітряних суден. Підтверджує у встановлений термін допуск до самостійної роботи. Дбає про зміцнення трудової та технологічної дисципліни. Дотримується стандартів і рекомендованої практики ІКАО і чинного законодавства під час підготовки аеронавігаційної інформації і здійснення інформаційного аеронавігаційного обслуговування.