Категорія - Професіонали |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Інженер з міжнародної інформації та повідомлень I категорії", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра - без вимог до стажу роботи, спеціаліста - стаж роботи за професією інженера з міжнародної інформації та повідомлень II категорії - не менше 2 років. Володіння англійською мовою.

Знає та застосовує у діяльності: Повітряний кодекс України, Положення про використання повітряного простору України, нормативні документи Укравіатрансу, Положення про службу аеронавігаційної інформації, Положення про відділ, документи міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО); посадову інструкцію; зміст і структуру об'єднаного пакета аеронавігаційної інформації України та іноземних держав; зміст і структуру збірників аеронавігаційної інформації фірми "Джеппесен", збірників цивільної авіації Російської Федерації, вимоги і технологію видання НОТАМ України; автоматизоване робоче місце, правила експлуатації персонального комп'ютера.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує вимоги керівних, нормативних та правових документів; користується автоматизованим робочим місцем НОТАМ. Вносить зміни у документи аеронавігаційної інформації, стежить за характером і обґрунтованістю змін в аеронавігаційній інформації. Користується збірниками аеронавігаційної інформації іноземних держав та працює з об'єднаним пакетом аеронавігаційної інформації усіх іноземних держав. Веде контрольні екземпляри аеронавігаційних повідомлень України та іноземних держав, використовує в роботі Збірники аеронавігаційної інформації фірми "Джеппесон", Збірники Російської Федерації, веде контрольні екземпляри та працює з ними. Обробляє та аналізує оперативну аеронавігаційну інформацію, для підготовки НОТАМ, видає та розповсюджує НОТАМ України; видає та розповсюджує Перелік діючих НОТАМ України, контролює забезпечення усіх користувачів України міжнародними НОТАМ відповідно до переліку розсипки. Збирає та опрацьовує заявки підприємств, організацій і авіакомпаній на забезпечення НОТАМ. Проводить заходи, спрямовані на автоматизацію процесів підготовки, публікації та розповсюдження НОТАМ. Утримує технічні засоби у робочому стані, веде необхідну документацію.