Категорія - Робітники |  Галузь - (Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності)
Інструкція для посади "Флорист 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 1. Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності", що затверджен наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29 грудня 2004 р. N 336.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта (школа флористики). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією флориста 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: напрями, техніку, технології і стильове різноманіття світових шкіл флористики; основи квіткового бізнесу; традиції та сучасні підходи до розвитку флористики в Україні і за рубежем; організацію національних, державних, релігійних та інших свят та урочистостей.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує оригінальні композиції особливої складності на замовлення. Створює творчі зразки у стилях різних світових шкіл флористики. Використовує різноманітні технології та способи демонстрації композицій та окремих робіт. Бере участь у національних та міжнародних конкурсах, фестивалях, виставках.