Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Набирач стопорів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: склад та властивості вогнетривких та зв'язуючи матеріалів, що вживаються для набирання стопорів; розміри стопорних трубок для різних ковшів; режим висушування стопорів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Заготовляє, складує та підносить до робочого місця стопорні трубки, пробки, стрижні, вогнетривкі та інші матеріали для набирання стопорів. Виготовляє розчин за заданим рецептом. Вирівнює металеві стрижні стопорів, що були у вживанні. Встановлює стопори у сушильні печі. Прибирає робоче місце.