Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст дистрибутора 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виплавки сталі; основи процесу рафінування чорнового феронікелю; будову та принцип роботи механізмів повороту конверторів; види, властивості та якість мастильних матеріалів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує з пульта механізмом повороту (дистрибутором) конверторів ємкістю до 10 т під керівництвом машиніста дистрибутора вищої кваліфікації. Керує механізмами зливання шлаку в шлакові чаши та металу в ківш. Очищує та змащує вузли тертя, підносить мастильні матеріали. Бере участь у ремонті устаткування повороту конвертора. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.