Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Грануляторник доменного шлаку 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією грануляторника доменного шлаку 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила технічної експлуатації установок, які обслуговуються; хімічні властивості пемзи, термозиту та інших продуктів шлакопереробки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Гранулює вогнянорідкий шлак на установках безковшової придоменної установки грануляції шлаку продуктивністю до 1 млн тонн шлаку за рік. Обслуговує установку з виробництва шлакової пемзи, термозиту, литого щебню, шлаковати тощо. Подає стиснене повітря. Керує гідроекранною установкою. Виявляє та усуває несправності у роботі устаткування, яке обслуговується.