Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст вагон-вагів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста вагон-вагів 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи техногічного процесу виплавки чавуну, будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації устаткування, яке обслуговується; склад та порядок подавання матеріалів у скіп; схеми та принцип автоматизації та блокування механізмів завантажування; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Набирає, зважує, подає та розвантажує у скіп шихтові матеріали під час обслуговування доменних печей об'ємом до 500 куб.м. Забезпечує точність зважування матеріалів, повне вивантаження матеріалів з вагон-вагів та повноту завантажування печей. Стежить за якістю відсіву коксу та роботою підіймача та грохотів розсіву коксового дрібняку. Виявляє та усуває несправності у роботі устаткування, яке обслуговується. Веде профілактичний огляд та поточний ремонт вагон-вагів та гризлі.