Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оператор завантаження конвертора 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виплавки сталі в конверторах; будову та принцип роботи механізмів і апаратури системи шихтоподачі; фізичні та хімічні властивості шихтових матеріалів для виплавлення сталі; електрослюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує з пульта трактом подавання сипучих матеріалів до конверторів ємкістю до 100 т. Зважує та завантажує шихтові матеріали в бункери. Стежить за правильністю виконання системи завдань та забезпечує повне завантаження бункерів та конверторів всіма видами шихтових матеріалів. Вводить та виводить з роботи окремі бункери або групи бункерів. Виявляє та усуває несправності у роботі механізмів і апаратури автоматичного керування. Веде облік наявності шихтових матеріалів у приймальних та витратних бункерах.