Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Готувач составів до розливання плавок 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією готувача составів для розливання плавок 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: марки та розміри сифонної цегли; типи виливниць, піддонів, центрових та утеплювачів, що застосовуються в цеху; види та властивості вогнетривких матеріалів, що застосовуються під час набирання центрових та піддонів; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує состави для розливання плавок, обчищує зовнішню та внутрішню поверхні виливниць, піддонів, візків та центрових від скрапу, окалини, заливин та сміття, набирає піддони та центрові під керівництвом робітника вищої кваліфікації. Збирає виливниці для біметалевих зливків. Заготовляє, підносить та розвантажує сифонні трубки і вогнетривкі матеріали, піддони, виливниці, центрові та утеплювачі. Ремонтує, підмазує та футерує утеплювачі. Прибирає відділення та завантажує скрап і сміття у вагони.