Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Підручний сталевара вакуумної печі 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес одержання різних марок сталі та сплавів у вакуумних печах; правила контролю якості електродів та затравок; будову печі, її основних вузлів, вакуумних вузлів і вакуумних насосів; систему охолодження печі; прийоми керування візком-маніпулятором.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес переплавки сталі та сплавів (електродів) у електронно-променевих печах під керівництвом сталевара вакуумної печі. Проводить позапічне приварювання недогарків до електроду. Витягує зливки з кристалізаторів та укладає їх в ями уповільненого охолодження.