Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Завантажувач термічних печей 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією завантажувача термічних печей 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення термічної обробки металу та труб після прокатки; схему розташування термопар та інструкції з укладання конвекторних кілець, кришок та прокладок для термопар; будову та принцип роботи передавальних конвеєрів, транспортерів, кантувачів, завантажувальних машин; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Підбирає балони, пакети металу та труб для завантаження їх у печі. Укладає пакети, листи, рулони або короби з металом на подину печі, стенди та піддони. Упаковує та розпаковує метал, укладає прокладки для термопар і готує стенди та піддони. Транспортує муфелі та ковпаки печей. Накриває метал муфелями та знімає їх після відпалу. Бере участь в подаванні платформ з пакетами до печей та видаванні їх із печей. Розвантажує метал з залізничних платформ, стендів, піддонів після відпалу та передає його на дільниці ад'юстажу або до травильного відділення. Завантажує та розвантажує труби та балони із термічних печей, керує передавальними конвеєрами, транпортерами, кантувачами і завантажувальними машинами під керівництвом робітника вищої кваліфікації. Виправляє відпалювальні скоби та установлює їх біля пакетувального стола. Бере участь у ремонтах печей та обладнання термічного відділення.