Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Готувач заправних, вогнетривких матеріалів та термічних сумішей 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією готувача заправних, вогнетривких матеріалів та термічних сумішей 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес приготування технологічних мастил; правила налагодження устаткування, що обслуговується; склад та властивості технологічних мастил, що виготовляються в ході процесу, їх вплив на якість виробів, що одержуються пресуванням.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує технологічні мастила для виробництва спеціальних труб методом гарячого пресування. Завантажує компоненти в бункер змішувача, керує змішувачем, вивантажує готові мастила. Готує прес-шайби вручну, на штампувальних напівавтоматах та механічних пресах, підбирає технологічний інструмент. Регулює тепловий режим в процесі сушіння та спікання прес-шайб. Контролює якість продукції. Налагоджує устаткування.