Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Завантажувач термічних печей 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж; роботи за професією завантажувача термічних печей 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу відпалу металу в електричних та газових печах; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде роботи з підготовки, пакетування та завантаження термічних печей для відпалу трансформаторної сталі; у разі обслуговування термічних цехів та відділень з широким сортаментом якісних марок сталі та труб. Підбирає метал за плавками, марками сталі, групами відпалу, розмірами та замовленнями. Підбирає та комплектує садки для завантаження в печі. Перевіряє правильність підготовки стендів, закладення прокладок для термопар, накривання металу муфелями та додержування інструкцій з пакування металу для відпалу. Приймає метал у термічне відділення та веде облік завантаження металу в печі.