Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Бригадир розроблення шлакового відвалу 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Спеціальна підготовка в галузі управління. Стаж роботи на дільниці за професією робітника 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: методи та прийоми видобування металу (скрапу) із шлакових відвалів і переробки його; габаритність брухту для завантаження в печі; графік подавання вагонів і інших видів транспорту; будову та принцип роботи механізмів сепараторної установки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організує та веде роботи з видобування із шлакового відвалу металу, переробки та відправлення його в цехи-споживачі. Забезпечує своєчасне прибирання та подавання залізничних вагонів і інших видів транспорту на шлаковий відвал, до агрегатів та механізмів перероблення брухту. Бере участь в розвантаженні і навантаженні вагонів, сортуванні брухту за габаритами, подаванні негабаритного брухту на дільниці різання. Веде облік кількості видобутого із шлаку металу.