Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Контролер у виробництві чорних металів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи контрольно-вимірювальних приладів та інструментів, що застосовуються контролером в роботі; сортамент продукції; вимоги державних стандартів та внутрішніх заводських технічних умов до якості продукції; запроваджений облік якості продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Контролює проби рідкого чавуну та сталі, вугілля, шихти, коксу, хімічних продуктів, використовуваної сировини, напівфабрикатів, палива, посадки та видачі металу, навантаження та зважування металу і готової продукції під керівництвом контролера вищої кваліфікації. Обліковує продукцію та оформляє необхідну документацію.