Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст гідропневматичної установки 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи гідравліки, пневматики і електротехніки; принцип роботи маслонасосів, компресору, клапанної системи та іншого обладнання гідропневматичної станції та установки гідрозбиву; види, властивості і якість мастильних матеріалів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує гідропневматичною установкою (станцією), установкою гідрозбиву та гідроприводом пресів у прокатних і трубних цехах. Запускає та зупиняє маслонасоси, компресори, клапанну систему установки гідрозбиву. Відкриває гідравлічну засувку. Регулює тиск в магістралі. Здійснює профілактичний огляд, очищує та змащує устаткування.