Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст завантажувальних механізмів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи гідравлічного штовхача та виштовхувача, періодичність та точки його змащування; види, склад та властивості мастильних матеріалів; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує механізмами гідравлічного штовхача під час подавання заготовок в нагрівальну піч і виштовхувача під час видавання нагрітих зливків та заготовок із нагрівальної печі. Стежить за поплавочним посадом металу, справним станом механізмів гідравлічного штовхача і виштовхувача. Доглядає за механізмами, що обслуговуються, прибирає, очищує та змащує.