Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Бігунник змішувальних бігунів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес змішування шихти; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації змішувальних бігунів і транспортних пристроїв, що прилягають до них; склад та властивості компонентів, що виготовляються на дільниці; вплив якості шихтових матеріалів на якість маси та виробів; причини браку та способи його запобігання; систему змащування; види мастильних матеріалів; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес змішування маси для виробництва вогнетривких виробів на змішувальних бігунах різних систем та конструкцій, не обладнаних контрольно-вимірювальними приладами, автоматикою, вентиляційним та аспіраційним устаткуванням, відповідно до технологічної інструкції. Запускає та регулює бігуни з прилеглими до них транспортними пристроями. Зволожує масу, заливає зв'язуючі добавки, контролює тривалість замісу та якість готової маси. Вивантажує масу із бігунів на транспортерні стрічки, в бункери, короби, вагонетки або на площадки. Очищує бігуни від налиплої маси. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, змащує тертьові частини механізмів. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.